Jedine môj

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5

Názov knihy: Jedine môj
Autor: Barbora Astor
Žáner: Beletria pre ženy, romantika
Počet strán: 328
Väzba: Tvrdá
Rozmer knihy: 120mm x 195 mm
ISBN: 978-80-99972-84-2
Dátum vydania: 13.10. 2023

Cena
12,90 € s DPH

Pôvodná cena
14,90 € s DPH

Ušetríte
13% (2 €)


Kód produktu
JM2023

Na predobjednávku - Objednávku posielame do 7 pracovných dní odo dňa oficiálneho vydania knižného titulu.
ks

Predobjednajte si tretie pokračovanie voľnej série Môj s podpisom autorky a so záložkou.
Kniha vychádza 13.10. 2023

Kde nájsť silu žiť a pohnúť sa vpred, keď sa vám rozpadne celý svet? viac

Predobjednajte si tretie pokračovanie voľnej série Môj s podpisom autorky a so záložkou.
Kniha vychádza 13.10. 2023

Kde nájsť silu žiť a pohnúť sa vpred, keď sa vám rozpadne celý svet?

Odo dňa, ako nabral môj život strmý smer až na dno pekla, som na to ešte neprišla. Ibaže na hľadanie odpovedí vtedy nebol čas. S novou životnou situáciou som sa musela vysporiadať čo najskôr, a to kvôli jedinému stvoreniu, svojej neteri Maddie. Sú to viac než dva roky. Útechu nachádzam aspoň v tanci, ktorý zbožňujem rovnako ako to malé svetlovlasé dievčatko.

A potom je tu ešte on. Logan Tomney. Môj idol z najslávnejšej chlapčenskej skupiny súčasnosti, s ktorým máme toho spoločného toľko, až ma to občas desí. Je živým príkladom, že aj keď osud skúša naše hranice, dá sa to zvládnuť. On je druhým dôvodom, prečo po každom údere od života dokážem vstať.

Tanečná spolupráca, ktorá prepojí naše životy, zmení postupne všetko. Do pohybu sa tak dajú veci nevyhnutné k uzdraveniu našich zranených duší. Nemôžeme poprieť, že od prvého stretnutia medzi nami vládne neskrývaná príťažlivosť. Ja však nie som dievča, ktoré by malo čas na vzťahy a nemienim s nimi začínať, hoci Logan sa do môjho života zamotáva akosi príliš… jednoducho.

Nájdem odvahu odomknúť svoju bolestnú trinástu komnatu, aby som mu bola schopná pomôcť, keď mu do života nečakane zasiahne tragédia?

Tretie voľné pokračovanie obľúbenej série Môj zo sveta šoubiznisu od autorky Barbory Astor prináša novú nálož emócií a zdanlivo nerozmotateľných osudov, ktoré vyrieši jedine vzájomná dôvera a úprimné city.