Tvoríte a radi by ste videli svoj rukopis ako reálnu knihu? Pošlite nám rukopis.

Nové rukopisy momentálne neprijímame.

Za pochopenie ďakujeme.

Ako malé vydavateľstvo máme obmedzené kapacity, preto je pre nás vyberanie rukopisov veľmi náročné. Občas totiž odmietneme aj rukopisy, ktoré by sme inak radi videli v knižnej forme. Preto budeme teraz niektorým autorom (ktorých rukopisy nás oslovia) ponúkať aj možnosť spoluvydania. O možnosti spoluvydania sa môžete informovať na: rukopisy@venupress.sk

Rukopisy nám posielajte v súbore .doc/docx v elektronickej forme. Nezabudnite nám k rukopisu pridať autorskú vizitku a charakteristiku diela, ktoré máte záujem vydať.

Reagujeme iba na žiadosti o vydanie rukopisu, ktoré okrem ukážky príbehu obsahujú aj ostatné náležitosti – autorská vizitka a charakteristika diela.

O aké rukopisy máme záujem?

Príbehy so silnými ženskými hrdinkami v žánroch: romány pre ženy, spoločenské romány, darkromance, New Adult. Uprednostňujeme jednodielové príbehy, no nepohrdneme ani kvalitnými sériami.

Kedy zvykneme odpovedať?

Na žiadosti odpovedáme zvyčajne do troch mesiacov. Pokiaľ sa neozveme ani do tohto času pre vyťaženosť, znamená to, že sme si váš rukopis nevybrali. Sme mladé vydavateľstvo s malými kapacitami, no snažíme sa vyberať srdcom.


Úplné žiadosti posielajte na náš email: rukopisy@venupress.sk

POZNÁMKA: Aktuálne neprijímame nové rukopisy.

„Knihy otvárajú milióny dverí do miliónov svetov. Stačí sa len začítať.“

A my sa už tešíme na vaše skvelé príbehy. S úctou, VENUPRESS